slajd 1

Baumit
ColorLove
Przedszkole
II edycja

Dzieci kochają kolory,
a kolory kochają przedszkola!

slajd 2 System
Ociepleń
BaumitStar

Mój przytulny dom -
moja bezpieczna przyszłość

Kolory Life

Największa w Europie gama odcieni tynków i farb elewacyjnych z palety Baumit Life wpisuje się w najbardziej wyrafinowane gusta, stwarzając niezliczone możliwości w zakresie kreowania wyglądu fasady.

Kolory wywierają wpływ na każdego człowieka w każdym momencie. Jednak nie działają one jednakowo na wszystkich. 888 nowych kolorów Life powstało z myślą o różnych efektach. Puść wodze fantazji i pozwól się zainspirować. Dokonuj spontanicznych wyborów, a później pomyśl i o tym, że fasada powinna być odbierana przez wszystkich mieszkańców i użytkowników budynku przez długi czas jako ciągle przyjemna i atrakcyjna. Rozważ kombinacje i warianty. Dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję. Aby ułatwić Ci wybór, z przyjemnością oferujemy pomoc naszych doradców.

Cool Pigmenty

Od dzisiaj gwarantujemy Ci brak ograniczeń w stosowaniu kolorów tynków i farb na elewacjach oraz trwałość elewacji wykończonej systemem ociepleń w ciemnych kolorach. Nawet najciemniejsze, najbardziej intensywne i najmodniejsze odcienie kolorystyczne z palety Baumit Life z dodatkiem innowacyjnych Cool Pigmentów można stosować na ociepleniach, w tym także na dużych powierzchniach!

  • Brak ograniczeń w stosowaniu kolorów tynków i farb na elewacjach.
  • Trwałość elewacji wykończonej systemem ociepleń w ciemnych kolorach.

Obecnie na rynku, bardzo modne są elewacje z wykorzystaniem ciemnych kolorów. Nagrzewają się one jednak znacznie szybciej i do znacznie wyższych temperatur niż kolory jasne i pastelowe. Akumulowana energia słoneczna może z kolei powodować odkształcenia i pęknięcia w warstwie ocieplenia. By uniknąć tych problemów, Baumit proponuje zastosowanie Cool Pigmentów w wymagających tego odcieniach farb i tynków elewacyjnych. Ich zadaniem jest odbijanie części energii słonecznej, odpowiedzialnej za nagrzewanie się elewacji. Dzięki temu ciemne kolory tynków i farb Baumit z dodatkiem Cool Pigmentów pozostają bezpieczne, chroniąc tym samym całe ocieplenie przed uszkodzeniem.