slajd 1

Baumit
ColorLove
Przedszkole
II edycja

Dzieci kochają kolory,
a kolory kochają przedszkola!

slajd 2 System
Ociepleń
BaumitStar

Mój przytulny dom -
moja bezpieczna przyszłość

ColorLove Newsy

Jesteś ciekawy, co aktualnie dzieje się w II edycji akcji ColorLove Przedszkole?
Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń!

Przygotowania do prac nad upiększeniem zwycięskiego przedszkola, fotoreportaże, projekty architektoniczne pomalowania fasady i relacje z postępu prac budowlanych – to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie właśnie tutaj.

„Colorlova” wizyta

5 grudnia byliśmy z wizytą w Przedszkolu Publicznym w Danielowicach, które zwyciężyło w II edycji akcji ColorLove Przedszkole. Bardzo dziękujemy za entuzjastyczne przyjęcie ze strony dyrekcji, pracowników przedszkola oraz najmłodszych jego członków.

Dzieci to dopiero mają głowy pełne pomysłów i to w dodatku „colorlovych” - jak się okazało na miejscu. Powitanie, które zafundowali nam członkowie Przedszkola, na pewno długo zostanie w naszej pamięci. Barwny plakat, który przygotowały dzieci wraz z opiekunami był bardzo miłym zaskoczeniem i potwierdzeniem kreatywności najmłodszych. Aby więc rozwijać te kreatywne pokłady w przedszkolakach, wręczyliśmy im drobne upominki w postaci materiałów plastycznych.


Ciekawe co tym razem stworzą najmłodsi? Może to początki w karierze architekta? Kto wie! Z niecierpliwością czekamy na efekty.